Welcome Guest [Log In] [Register]
Welcome to Shanghai Junction BBS. We hope you enjoy your visit.


You're currently viewing our forum as a guest. This means you are limited to certain areas of the board and there are some features you can't use. If you join our community, you'll be able to access member-only sections, and use many member-only features such as customizing your profile, sending personal messages, and voting in polls. Registration is simple, fast, and completely free.


Join our community!


If you're already a member please log in to your account to access all of our features:

Username:   Password:
Add Reply
Astropay Bozdurma - Astropay bozum - Astropay - Bozdurma; AstroPay bozdurma işlemini kesinlikle AstroPay Vip gibi güvenilir adresler üzerinden yapmaya özen gösterin!
Topic Started: Oct 9 2017, 01:13 AM (64 Views)
astropay11

Astropay Bozdurma

Satın aldığınız AstroPay kartlarını kullanmaktan vazgeçtiğinizde bozdurma yoluna gidebilir ve kartınızı yeniden nakde çevirebilirsiniz. Astropay Bozdurma olarak adlandırılan bu işlem için sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır. Kartınızı bozdurmak istediğinizde AstroPay Vip üzerinden canlı destek hattımız aracılığı ile ekiplerimizle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Dilerseniz telefon numaralarımızı arayarak da kartınızın bozdurulması talimatını ekibimize iletebilirsiniz. Sizden gelecek olan bozdurma talimatı doğrultusunda ekibimiz derhal kartınızın bozdurulması işlemini başlatacaktır. İşlem tamamlandığında genellikle 10 ila 15 dakika olmak kaydıyla maksimum 1 saat beklemeniz gerekmektedir. Bu sürenin sonunda AstroPay kartınız için ödediğiniz ücret banka hesabınıza aktarılacaktır. Bozdurma işleminde döviz kurları dikkate alınmaktadır. Bu nedenle kartınızı bozdurduğunuzda banka hesabınıza geçen ücret, kartınızı satın alırken ödediğiniz ücretten daha düşük yahut daha yüksek olabilmektedir. Kartınız bozdurulduğunda banka hesabınıza ücret Türk Lirası cinsinden yatırılmaktadır. Ayrıca Ukahs Vip tarafından en yüksek kurlar dikkate alınarak işleminiz gerçekleştirilmektedir. B-) B-) :X Bu nedenle AstroPay bozdurma için sitemiz en doğru adres olmaktadır! Sadece tek bir adımda kartınızı yeniden nakde çevirebilirsiniz. İşleminiz profesyonel ekiplerimiz tarafından en kısa sürede gerçekleştirildiği için beklemenize ve zaman kaybetmenize gerek kalmamaktadır. Hızlı ve güvenilir işlem keyfini yaşayabilmek için AstroPay satın alma ve bozdurma işlemlerini sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. AstroPay bozdurma işlemini kesinlikle AstroPay Vip gibi güvenilir adresler üzerinden yapmaya özen gösterin! İnternet dolandırıcılarının AstroPay kart bozdurma uygulaması konusunda da aktif bir şekilde çaba sarf ettikleri bilinmektedir. Dolandırıcılar tarafından mağdur edilmemek için hem AstroPay satın alma hem de AstroPay bozdurma işleminizi güvendiğiniz web adresleri üzerinden gerçekleştirmenizi öneririz. :( ^_^
Edited by astropay11, Oct 9 2017, 01:13 AM.
Offline Profile Quote Post Goto Top
 
1 user reading this topic (1 Guest and 0 Anonymous)
« Previous Topic · Announcements & News · Next Topic »
Add Reply

SG Alternative Shopping